Найкращий читач району – 2019

Дата: 27.03.2019 15:15

Фото без описуНа Уманщині стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Через книгу – до дитячих сердець». Його урочисте відкриття відбулося в малій залі управління агропромислового розвитку. Шестикласники та семикласники з різних сіл Уманського району мали змогу полинути в подорож сторінками чудової країни – її Величності Літератури. І це була не просто подорож, а подорож-змагання у цікавий світ читання, справжнє протистояння інтелектуальних бійців – свято-конкурс «Найкращий читач району – 2019». Всі вони змагалися за звання – «Суперчитач – 2019».

Діти з радістю зустрічали своїх найулюбленіших літературних героїв: Королеву книг, Андрійка Фантазера, Майстрів Тік і Так, Пантеру Ягуарівну, Лисавету Патрикіївну. Саме з героями Всеволода Нестайка читачі вирушили на пошуки щастинок–розуминок, перенісшись в одну з чудових книг «Незвичайні пригоди в лісовій школі».

На якийсь час учасники змагання стали учнями «спеціалізованої лісової школи…». Для них нескладно діяти в незвичайному чарівному лісі, бо вони мають веселу вдачу, кмітливий розум, необмежену фантазію, завжди знаходять вірне рішення та вихід зі складної ситуації. Долаючи всі перешкоди (письмові завдання, вікторини, краєзнавчі та літературні тести), розумники та розумниці впевнено йшли до перемоги, адже найкращого чекала АРКА СЛАВИ.

Для двох із них настав зірковий час! Із шести фіналістів: Бабій Яніна, Шевчук Дар’я (с.Танське), Швець Каріна (с.Косенівка), Сидоренко Анастасія (с. Оксанина), Шевчук Вікторія (с. Городецьке), Дульська Даря (с.Доброводи), звання «Суперчитач району – 2019» здобули - Бабій Яніна (6кл.) та Шевчук Дар’я (7кл.).

Тож вітаємо переможців!

Конкурс проводився районною бібліотекою для дітей за підтримки сектору культури Уманської РДА.

Оцінювало конкурсантів незалежне журі у складі:

- Коханської Оксани Миколаївни – начальника сектору культури Уманської РДА.

- Кравчук Любові Миколаївни – директора районної бібліотеки.

- Вдовиченко Галини Володимирівни – методиста районної бібліотеки.

- Харишук Валентини Іванівни – бібліографа районної бібліотеки.

- Баранюк Тетяни Вікторівни – методиста районного відділу освіти, молоді та спорту.

Під час заходу всі присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Нас єднає мудрість книги», на якій були представлені твори як сучасних українських письменників для дітей, так і зарубіжних. А ще…з захопленням діти слухали пісню «Це моя Україна» у виконанні активної читачки районної бібліотеки для дітей Зелінської Тетянки.

Усі учасники конкурсу були відзначені дипломами та солодкими подарунками (спонсор Кисіль Анатолій Іванович).

За інформацією Уманської РЦБ