Проведено позачергову сесію районної ради

Дата: 15.12.2017 15:17

Фото без описуСьогодні, 15 грудня, відбулася 25 позачергова сесія Уманської районної ради. Участь у її роботі взяв голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

На розгляд депутатського корпусу було винесено 21 питання, серед яких: про визнання повноважень депутатів Уманської районної ради, про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесення змін до бюджету на 2017 рік, про Програму молодіжного житлового кредитування в Уманському районі на 2018-2022 роки, про затвердження Цільової програми підтримки військовослужбовців, які уклали контракт на 2017-2018 роки, про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, про внесення змін до районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, про внесення змін до районної програми розвитку архівної справи в Уманському районі на 2016-2020 роки, про звільнення директора комунального підприємства «Уманьрайрембуд» Уманської районної ради, про звільнення комунального підприємства «Уманьрайрембуд» від сплати до бюджету частини надходжень від орендної плати, про надання дозволу центральній районній лікарні на передачу частини приміщення в оренду та продовження терміну дії договору оренди з комунальним підприємством «Фармація», про план діяльності Уманської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, про присвоєння рангу посадовим особам місцевого самоврядування районної ради, про внесення змін до складу постійних комісій та президії районної ради.

У ході роботи сесії було також розглянуто два звернення від депутатів районної ради, а саме щодо фінансування філії «Уманський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» та щодо стабілізації роботи та виплати заробітної плати працівникам ПАТ «Черкасиобленерго».

Сесія районної ради пройшла результативно. З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.