Голова Уманської РДА Євгеній Данченко взяв участь у засіданні президії районної ради

Дата: 27.09.2018 15:21

Фото без опису27 вересня відбулося засідання президії районної ради для розгляду усіх питань, що виносяться на найближчу сесію Уманської районної ради. Участь у ньому взяв голова райдержадміністрації Євгеній Данченко та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні депутати детально розглянули запропоновані питання та надали відповідні погодження для їх винесення на сесію:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про  виконання Програми економічного і соціального розвитку Уманського району та делегованих районною радою повноважень.

2. Про підсумки проведення оздоровлення дітей, учнівської молоді влітку 2018 року.

3. Про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Уманському районі на 2016 -2020 роки.

4. Про районну комплексну програму  «Забезпечення житлом працівників сільських медичних закладів» на 2018 – 2020 роки.

5. Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Уманському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради на 2018 рік.

6. Про внесення змін до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки.

7. Про внесення змін до Програми забезпечення техногенної та природної безпеки району на  2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Уманському району на 2018 рік.

10. Про внесення змін до рішення районної ради  21.12.2017 року №26-4/VII  «Про районний бюджет на 2018 рік».

11. Про затвердження фінансового плану  КП «Уманьрайрембуд».

12. Про надання дозволу   комунальному підприємству «Уманьрайрембуд» на передачу  приміщення в оренду.

13. Про надання дозволу центральній районній лікарні   на продовження терміну дії договору оренди.

14. Про надання дозволу  центральній районній лікарні   на внесення змін до договору оренди приміщення з ПАТ КП «Приватбанк».

15. Про звільнення від сплати орендної плати ТОВ «Медичний лікувально-діагностичний центр».

16. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ладижинка Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

17. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності для рибогосподарських потреб в адміністративних межах Юрківської сільської ради Уманського району Черкаської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб (став) за рахунок земель державної власності в адміністративних межах Вільшанослобідської сільської ради Уманського району Черкаської області.

19. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності для рибогосподарських потреб в адміністративних межах Коржовокутської сільської ради Уманського району Черкаської області.

20.Про звернення депутатів Уманської районної ради до Черкаської обласної Державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі.

Нагадаємо, сесія відбудеться 28 вересня о 10 годині  у великій  залі адміністративного будинку по вул. Залізняка, 2-а.