Відбулася позачергова сесія Уманської районної ради

Дата: 04.04.2019 15:27

4 квітня відбулася 42 позачергова сесія Уманської районної ради, участь у якій взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд депутатів районної ради було запропоновано одне питання порядку денного, суть якого полягала у виділенні субвенції з районного бюджету обласному на співфінансування інвестиційного проекту – будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селищі Бабанка.

Розуміючи важливість надання якісних медичних послуг для жителів району, депутатами одноголосно схвалено рішення про виділення 413,324 тис. грн на будівництво лікарської амбулаторії.

Окрім того, сесією районної ради було також підтримано рішення щодо виділення ряду інших субвенцій, спрямованих на надання послуг з перевезення громадян, які мають право на пільговий проїзд автобусами загального користування на приміських маршрутах, на утримання закладів освіти району тощо.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації