Проведено позачергову сесію районної ради

Дата: 08.02.2019 15:31

8 лютого відбулося 38 сесійне засідання Уманської районної ради. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, депутат обласної ради Валентин Судакевич, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських і селищної рад, представники інших районних закладів та установ.

Першим на порядку денному було питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, яке депутати погодили.

Далі розглянуто питання про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради О. В. Поліщука та М. П. Лівшуна, адже вони були обрані депутатами до Дмитрушківської об'єднаної територіальної громади.

Рішенням сесії призначено нового директора комунального підприємства  «Уманьрайрембуд» Уманської районної ради. За результатами конкурсу на посаду призначено Наталію Поліщук.

Цього дня також було прийнято рішення про реорганізацію Уманської центральної районної лікарні з комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство. Як пояснила головний лікар Уманської ЦРЛ Інна Добрянська, це необхідно у зв’язку з медичною реформою вторинної ланки охорони здоров’я і дозволить отримувати фінансування на пацієнтів з Національної служби здоров'я.

Окрім того, депутати погодили штатний розпис комунального закладу «Редакція радіомовлення «Голос громади», зняли з контролю 15 районних довгострокових програм, термін яких вийшов, надали в оренду комунальні приміщення.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації