Проведено конкурс із перевезення пасажирів на маршрут Умань-Собківка

Сьогодні, 12 березня, відбулося засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Конкурс проводився на один приміський автобусний маршрут загального користування, а саме – Умань-Собківка. Проходив він у приміщенні управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На участь надійшла одна заява із повним пакетом документів від приватного підприємця Воєводи Олександра Васильовича.

Власне, саме цей підприємець постійно обслуговує маршрут Умань-Собківка, позитивно зарекомендувавши себе. Щоденно по цьому напрямку здійснюється 4 оборотних рейси. Так буде і надалі, адже комісія під головуванням начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяни Солом’яної одноголосно підтримала Олександра Воєводу.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА