Працівники терцентру взяли участь у тренінгу «Мотивація клієнта до соціальних змін»

Дата: 21.03.2018 15:42

Днями в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету соціальної та психологічної освіти для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району відбувся тренінг на тему: «Мотивація клієнта до соціальних змін».

Фото без описуТренінг провели провідні фахівці факультету  - кандидати  педагогічних наук, доценти Ісаченко Вікторія Павлівна та Роєнко Світлана Олександрівна. Метою зустрічі було спрямування роботи соціальних робітників на покращення життєвих ситуацій у підопічних, пробудження у них життєвих сил, включення їх, наскільки можливо,у контекст життєдіяльності соціальної спільноти,суспільства. На сучасному етапі соціальна робота з внутрішніми ресурсами, а саме мотивацією, вимагає такої  побудови  стосунків із клієнтами, щоб вони могли повірити у власні сили, усвідомити  власну компетенцію і здібності, навчитися самоконтролю і позитивної самооцінки, оволодіти навичками управління собою.

Крім вміння впроваджувати закони мотивації, керувати та формувати її, працівники терцентру  були задіяні в рольових іграх «клієнт і соціальний робітник», це дало змогу  показати  «реставрацію» міжособистих стосунків у випадку, коли мовний контакт з клієнтом порушено чи він взагалі не існує.

Підводячи підсумки зазначимо, що проведений тренінг вдався на славу!

Директор тер центру   Н.Г. Кицик