Засідала земельна комісія

Дата: 23.08.2018 15:45

Фото без описуВідбулося чергове засідання земельної комісії Уманської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Євгенія Данченка.

У членах комісії – представники юридичного відділу, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, управління агропромислового розвитку, фінансового управління райдержадміністрації, міськрайонного управління Держгеокадастру, відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства, Головного управління ДФС у Черкаській області.

Комісія розглянула такі питання:

- Заява (клопотання) ПрАТ «Райз - Максимко» щодо внесення змін до договорів оренди невитребуваних та нерозподілених земельних часток (паїв) по Громівській, Фурманській та Рижавській сільських радах.

- Заява (клопотання) Ладижинської сільської ради про розгляд проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Ладижинка загальною площею 203,7088 га та надання відповідного висновку.

- Заява (клопотання) ФГ «Агроцентр Січ» щодо внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 15.01.2018 року шляхом збільшення площі на 2 земельні частки (паї).

- Заява (клопотання) ТОВ «Гранд» щодо продовження договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення від 13.10.2013 року.

- Заява (клопотання) ТОВ «Чорна Кам’янка» щодо продовження договору оренди нерозподілених земельних часток (паїв) від 15.09.2015 року та зменшити площу на 9,78 умовних кадастрових га.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.