Творчий звіт закладів культури в с. Острівець

Дата: 18.05.2018 15:46

У будинках культури Уманщини завжди панує пожвавлення, і не лише в святкові дні, коли проводяться масові свята, а й у будні дні, адже земля  наша має, чим гордитися.

Фото без описуЗ метою активізації участі жителів сіл в художній самодіяльності, розвитку вокального, музичного, хореографічного мистецтв, виховання творчої молоді на кращих зразках національної культури в будинку культури села Острівець 17 травня здійснено звітування щодо діяльності будинків культури села Дубова, Острівець та клубних закладів Вільшаної Слобідки, Коржової, Рогової.

Захід відвідали Коханська Оксана Миколаївна, в. о. завідувача сектору культури Уманської райдержадміністрації, директор районного центру культури і дозвілля Гуртовенко Артур Іванович, а також  провідний методист Багрій Ольга Василівна.

Гарним словом та піснями вшанували матір-неньку, матір-землю, Матір Божу, адже акцентували увагу саме на свято, яке нещодавно святкували українці – День матері.

Передали любов до всіх матерів Алла Рокочук (Острівецький СБК), а також  Анастасія Кравець (Дубівський СБК), яка виконала пісню «Любов твоя, мамо». Щоб зрозуміти, якою дорогою для кожної людини є родина і замислитися над глибоким змістом слів «тато» й «мама» Яна Бука (Острівецький  СБК) подарувала присутнім пісню «Родина».

До сліз, чуйно та щиро прозвучали українські пісні у виконанні фольклорного колективу «Ятрань» Дубівського СБК, вокального ансамблю «Слобідчаночка» Вільшано-Слобідського СК та вокального тріо «Сусідоньки» Острівецького СБК.

Присутні мали можливість насолодитися виконанням  «колоритних» пісень «Чобітки» та «Путіну хана», які весело й жартівливо виконали тріо «Рогівчанка» Рогівського СК.

Свято було доповнене й номерами художнього читання, вірш «Живу я у своїй країні» декламувала Анна Юріївна Добровольська з Рогової.

Глибоким патріотизмом пройняв кожного глядача вірш Тараса Шевченка «Гонта в Умані», що виконала Анна Григорівна Єгорова (Дубівський СБК). З  душевним теплом вірш «Мамин борщ» розповіла Людмила Оратівська з Вільшаної Слобідки.

Творча молодь ділилася з присутніми своїми талантами. Авторський вірш «Війна», присвячений воїнам АТО, продекламувала Анастасія Михайлюкова, а  твір «Обереги любові» Наталії Вігруш прочила Вікторія Левченко (Коржівський СК).

Хореографічний колектив «ART DANCE» Коржівського СК показав глядачам два танцювальні номери: « Повертайся  живим» та «Моя любов». Танець «Пепі-розбишаки»  виконав хореографічний колектив «Карамельки» Дубівського СБК. На завершення концерту зі сцени  пролунали слова  подяки від  в. о. завідувача  сектору культури  Коханської Оксани  Миколаївни: «Дай Боже, щоб ціну такому скарбові, як  наша пісня, наше українське національне мистецтво, ми дійсно знали і його достойно примножували».