Вшанували тих, чия професія – допомагати іншим

Дата: 02.11.2018 15:47

У першу неділю листопада в Україні свій професійний день відзначають соціальні працівники: територіального центру соціального обслуговування населення, управління праці й соціального захисту населення, центру зайнятості, пенсійного фонду, соціальних служб. Вони реалізовують соціальні програми держави, простими ж словами – допомагають тим, хто в силу життєвих обставин цього потребує.

Фото без описуНа Уманщині свято традиційно відзначили урочисто. В адмінприміщенні Уманської райдержадміністрації 2 листопада зібралися працівники та ветерани соціальної сфери. Зі словами щирих вітань до них звернувся голова райдержадміністрації Євгеній Данченко: «Своєю щоденною працею, милосердям і добротою ви зігріваєте людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями, підтримуєте малозабезпечених та багатодітні сім’ї, допомагаєте кожному з них знайти вихід з найскрутнішої ситуації, здолати життєві труднощі, повірити в себе та у свої можливості».

Очільник району наголосив і на великій значимості соціального захисту населення: «Питання соціального захисту населення завжди були і залишаються пріоритетними як в нашому районі, так і на рівні держави. Одне з головних завдань, яке зараз ставить Президент України Петро Порошенко – це саме соціальний захист. На рівні району ми реалізуємо ряд соціальних програм. Пільгове перевезення, придбання житла учасникам бойових дій, одноразова грошова допомога важкохворим людям – це те, від чого ми не можемо стояти осторонь. Наше завдання – побудувати щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району».

Адресували вітання та слова подяки за роботу присутнім в залі також голова районної ради Оксана Супрунець, заступник голови Паланської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шевчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, директор Уманської районної  філії Черкаського обласного  центру зайнятості Василь Скрипник.

За сумлінну працю в системі соціального захисту та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України відзнаки цього дня отримали:

- Ярошевич Олег Якович – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Зарицька Юлія Сергіївна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення;

- Калієвська Раїса Іванівна – молодша медична сестра Рижавського стаціонарного відділення територіального центру;

- Баюк Ганна Вікторівна – організатор культурно-дозвіллєвої діяльності с. Антонівка, відділення денного перебування територіального центру;

- Шкредь Інна Вікторівна – провідний  фахівець Уманської районної  філії Черкаського  обласного  центру зайнятості;

- Маширова  Олена  Орестівна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення – начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат;

- Поштарук Марія Василівна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру у с. Іванівка;

- Петриченко Світлана Вікторівна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру у с. Фурманка;

- Шиманська  Наталія  В′ячеславівна – провідний фахівець відділу по роботі  з роботодавцями;

- Куцин Валентина Іванівна – соціальний  робітник  відділення соціальної допомоги вдома територіального центру у с. Максимівка;

- Торікова Інна Василівна – начальник відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Ягода Галина Юріївна – головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення;

- Берендій Марія Іванівна – архіваріус відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення;

- Гущина Інна Олександрівна – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Уманської районної державної адміністрації.

У ході заходу з нагоди професійного свята учасники художньої самодіяльності району дарували його винуватцям свою творчість. Як завжди, порадували присутніх високим рівнем виконання, майстерністю, щирістю і душевністю. Свято дало можливість працівникам соціальної сфери хоча б трохи відпочити і відволіктися від нелегкої роботи – щоденної допомоги іншим.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації