Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

У Бабанській школі відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

Переглядів: 527

Чорна зірка Полин 
Грізно падала з неба, 
І усі, як один, 
Закричали: «Не треба!» 
Не карай за гріхи,
  Святий Боже, помилуй…

 

Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Тієї весняної ночі почалася Чорнобильська ера. Страшна стихія розверзла пащу атомної електростанції і вивергнула величезні невидимі хмари радіації, що поплили над землею.

Чорнобиль – це межа, трагічний знак, фатум. Людство вкотре довело, що воно, як метелик, летить на вогонь, не гадаючи, що може згоріти. І яка сила спинить той самозгубний лет?

Аби ми ніколи не забували фатальних сторінок історії, намагатися осмислити цю страшну катастрофу, розкрити страшну правду причин і наслідків трагедії, довго прихованої радянською владою, відбувається в ці дні по всій Україні вшанування пам’яті ліквідаторів Чорнобильської АЕС.

 

 

19 квітня 2019 року в актовій залі Бабанської ЗОШ I-III ступенів відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. На годину пам’яті «Заглянемо серцем у чорнобиль» були запрошені голова районної спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Сорока Петро Іванович та безпосередні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС:

  • Дудник Віктор Леонідович;
  • Ворожбет Юрій Степанович;
  • Гурбич Олексій Іванович;
  • Шевцов Василь Олексійович.

До усіх присутніх звернувся ліквідатор аварії, голова районної спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Сорока Петро Іванович. Він побажав усім присутнім здоров’я, злагоди, і щоб ніколи і нікого не торкнулася страшна радіація.

Минає 33 роки від дня жахливої трагедії.

У цю скорботну годину пом’янімо тих, хто захистив нас і нашу землю ціною власного життя.

 

 « повернутися до списку новин