Проведено конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

Дата: 05.12.2018 15:52

3 грудня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Уманського району. Участь у засіданні взяли також зацікавлені сільські та селищний голови населених пунктів.

Перед початком проведення засідання Наталія Сиротюк наголосила на тому, що сьогодні щоденне перевезення повинно бути забезпечене в кожному населеному пункті. З цією метою й оголошено конкурс на маршрути, які потребують покращення транспортного забезпечення: «Умань – Старі Бабани», «Умань – Оксанина», «Умань – Черповоди» та «Умань – Антонівка».

За підсумками конкурсу переможцями по перевезенню на приміських автобусних маршрутах «Умань – Старі Бабани» та «Умань – Оксанина» було визнано ТОВ «Круїз-Авто», а на маршрутах «Умань – Черповоди» та «Умань – Антонівка» – ФОП  Грицаюка А.В.

Наталія Миколаївна подякувала усім членам конкурсного комітету та побажала конкурсантам плідної праці.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації