Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

1 грудня – Міжнародний день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Переглядів: 482

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом, напередодні 1 грудня, фахівцями із соціальної роботи було проведено профілактичні заходи з учнівською молоддю Сушківської та Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Метою проведення заходів було ознайомити учнів з поняттями «ВІЛ» та «СНІД»; підвищити рівень усвідомлення ситуації з поширенням СНІДу в Україні та світі; формувати толерантне ставлення до людей, які стикнулися з даною проблемою.

Під час зустрічей учні отримали інформацію про походження ВІЛ/СНІДу, шляхи розповсюдження  вірусу, наслідками зараження, а також переглянули тематичні соціальні ролики.

На сьогоднішній день, багато хто вважає, що проблема ВІЛ/СНІДу не торкнеться його особисто. А тим часом, жодна людина у світі не застрахована від зараження вірусом імунодефіциту людини.

Перервемо ланцюг передачі ВІЛ/СНІДу! Захист від загрози людству в наших руках!

За інформацією районного центру                   

соціальних служб,  для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин