В бібліотеках району проведено заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2018 15:53

Події останніх років ставлять перед бібліотеками завдання активізації патріотичного виховання підростаючого покоління. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, у центральній районній бібліотеці та бібліотеках-філіях сіл Дубова, Черповоди, Сушківка та інших було проведено урок гідності «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра», а в бібліотеках-філіях сіл Ятранівка, Колодисте та Коржова – історичний спогад «Ти у наших серцях, Україно!».

Також організовані тематичні виставки «Україна: незалежність, гідність, свобода». Із 19 по 23 листопада в читальному залі районної центральної бібліотеки діє книжкова виставка «Палаюча зима: боротьба України за свободу». Працівники бібліотеки привертають увагу відвідувачів до цієї виставки та проводять біля неї патріотично-інформаційну бесіду про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи. Загалом відзначення Дня Гідності та Свободи в Уманській РЦБ та філіях відбулося на високій патріотичній ноті, в дусі національної ідеї.

За інформацією Уманської РЦБ