Навчальний семінар для прийомних батьків та батьків-вихователів

Дата: 28.08.2018 15:54

Нещодавно відбувся навчальний семінар по підвищенню кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Зокрема, в навчанні взяли участь 4 прийомних батьків та 2 батьків-вихователів з Уманського району. Семінар був проведений тренерами  Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді Юрченко Лідією Іванівною та Чембай Іриною Григорівною, які щороку діляться з батьками власними напрацюваннями та нововведеннями у вихованні дітей.

В ході тренінгового заняття прийомні батьки та батьки-вихователі активно обговорили проблемні питання та визначали найкращі шляхи їх розв’язання для різних вікових категорій дітей, ділились власним досвідом виховання дітей. Всі учасники відзначали необхідність та позитив таких форм тренінгів та спілкування батьків.

По завершенню навчання кожному учаснику перепідготовки було вручено довідку про проходження курсу підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сімї, дітей та молоді