25 комплексні навчально-виховні заходи з міні-футболу серед юнаків 2004 р.н.

Дата: 07.12.2017 15:57

Фото без опису2 та 3 грудня 2017 р. у Родниківці та Кочубіївці відбулися зональні змагання з міні-футболу (юнаки 2004 р.н.) серед школярів Уманського району в залік 25 КНВЗ 2017-2018 навчального року. Загалом у змаганнях взяла участь рекордна кількість команд - 18, які боролись за 6 путівок до фінального етапу.

За результатами першого ігрового дня до фіналу вийшли команди Родниківки, Старих Бабанів та Бабанки. Учасниками були села: Текуча, Сушківка, Берестівець, Краснопілка, Городниця, Іванівка, Дубова, Доброводи. Другий ігровий день визначив іншу трійку фіналістів. Ними стали дитячі колективи Колодистого, Дмитрушок та Собківки. Їхніми суперниками були команди: Кочубіївка, Городецьке, Паланка, "ДЮКФП" Дмитрушки. Фінал відбудеться 23 грудня 2017 року в Кочубіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Директор ДЮКФП О. В. Гущина