Проведено навчання з реагування на надзвичайні ситуації

Дата: 19.03.2019 15:58

Фото без описуВідповідно до Кодексу цивільного захисту, розпорядження облдержадміністрації від 30.11.2017 №775 «Про комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік» на території району проводяться планові навчання керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту.

19 березня 2019 року Уманськими курсами 3 категорії проведені заняття з керівниками та особами, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації, планів локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки та планів цивільного захисту на особливий період. На заняттях були присутні заступники директорів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів Уманського району.
На заняттях розглянуті такі питання: нормативно-правове забезпечення підготовки та проведення об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, засоби індивідуального і колективного захисту, надання само і взаємодопомоги в умовах надзвичайної ситуації, універсальна схема надання домедичної допомоги з використанням манекену (заняття проводила голова Уманської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України Валентина Чорна), порядок проведення оповіщення та евакуації населення (головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Костянтин Муштаєв); організація роботи штабу керівництва тренуванням, порядок відпрацювання документів щодо організації та проведення Дня цивільного захисту у закладах освіти (начальник Уманських курсів 3 категорії Олександр Гребьонкін). На завершення слухачі отримали всі необхідні матеріали в електронному вигляді та переглянули фільми щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

За інформацією сектору з питань цивільного захисту

та оборонної роботи райдержадміністрації