Перший заступник голови РДА Сергій Жорницький привітав з Різдвом Христовим мешканців Рижавського стаціонару

Дата: 04.01.2019 15:59

Фото без описуРіздво Христове – свято, яке приносить тепло і радість у кожну християнську родину, є символом злагоди та любові до ближнього, спонукає до взаєморозуміння та єдності, вселяє надію на все краще.

Напередодні цього великого християнського свята перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, аби привітати його мешканців з новорічно-різдвяними святами та вручити солодкі подарунки.

Володарі поважного віку зустрічали представників районної влади, зібравшись у невеличкій гостинній кімнаті.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький звернувся до мешканців з вітальними словами, побажавши їм міцного здоров’я, миру, радості та душевного тепла.

Народний аматорський фольклорний колектив «Калинонька» Краснопільського СБК порадував підопічних терцентру концертною програмою.

У свою чергу, мешканці стаціонару також висловили щиру вдячність за підтримку та піклування з боку районної влади.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації