Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

На Черкащині стартує набір на курс «Старт та розвиток власної справи»

Переглядів: 185

Вже вдруге на Черкащині запускають навчальний курс для підприємців. 16 вересня Департамент регіонального розвитку та Черкаська Агенція регіонального розвитку в партнерстві з школою SMRNK розпочнуть навчання «Старт та розвиток власної справи».

Курс відбуватиметься в рамках обласної Стратегії та Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року, адже одним із її пріоритетних завдань є фінансування підприємницької освіти.

В рамках цієї Програми Черкаська ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку покриють 50% вартості навчання 15 осіб на курсі «Старт та розвиток власної справи».

Участь у курсі можуть брати підприємці та ті, хто має намір відкрити власний бізнес.

Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків: Вступний блок/Басейн та Основний Блок.

Участь в вступному блоці/Басейні – безкоштовна та розпочинається вже 16 вересня за попередньої реєстрації тут https://u.to/iEsKFg

Участь в основному блоці можлива лише для тих, хто пройшов Басейн. Умови відбору буде оголошено під час проходження Басейну. Але варто пам’ятати, що 50% вартості курсу покриває Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку.

Також слухачів курсу очікує 7 тижнів інтенсивної групової та самостійної роботи, супровід менторів та презентація бізнес-ідеї перед потенційними інвесторами.

Участь у цьому курсі надає стрімкий старт, адже максимум через 3 тижні після початку учасник вже активно продає й вміє ставити фінансову ціль. А режим постійних брейнштормів і перевірок прискорює учасників курсу в десятки разів та змінює  стиль та якість їхнього життя.

Навчання проводить Черкаська школа підприємництва SMRNK, що є одним із основних постачальників знань, натхнення та дисципліни для черкаських підприємців та має на меті розвивати спільноту відповідальних і успішних підприємців по всій Україні.

Деталі про Курс та Програму тут: http://smrnk.com

За додатковою інформацією прохання телефонувати +380 95 344 9780

Нагадаємо, що випускниками попереднього курсу, який завершився 6 липня цього року стали 11 слухачів, які вже активно роблять бізнес, а саме відкривають кафе здорової їжі, запускають власну лінійку одягу, навчальні курси, масштабують SMM агентство та ін.  Їхні бізнеси такі різні, але вони дуже важливі для розвитку всього регіону.« повернутися до списку новин