Інформація про водні об’єкти Уманського району, які можна взяти в оренду

Дата: 20.08.2019 12:50

Одним із джерел для наповнення сільських бюджетів є надходження орендної плати за земельні ділянки водного фонду. Згідно проведеного моніторингу управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо використання земель водного фонду, станом на 1 серпня 2019 року можливі до передачі в оренду водні об’єкти у комплексі із земельною ділянкою (на земельних торгах) обліковані в адміністративних межах сільських рад Уманського району.

з/п

Місце розташування  водного об’єкта (назва населеного пункту),  розташований  в межах, за межами  населеного пункту

Площа земель водного фонду, га

Стан водного об'єкта (коротка характеристика водного об'єкта)

1.

22.

с. Коржова Слобода – за межами

задовільний

Фото без описуПорядок отримання водного об’єкту в оренду на умовах аукціону

Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, орендодавцями водних об’єктів, що надаються у користування на умовах оренди в межах населених пунктів, є сільські, селищні ради, за межами населених пунктів – обласна державна адміністрація.

Відповідно до визначеної Водним кодексом України процедури, водні об'єкти надаються у користування за договором оренди на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою, у порядку визначеному Земельним кодексом України.

Порядок проведення земельних торгів регламентується ст. 134-139 Земельного кодексу України.

Організатором земельних торгів ділянок під водними об’єктами, які розташовані в межах населених пунктів, є сільська рада.

Організатором земельних торгів ділянок під водними об’єктами, які розташовані в межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу відповідного району є Черкаська обласна державна адміністрація в особі директора Департаменту агропромислового розвитку.

Учасником земельних торгів є фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів документи із заявою та матеріалами, зазначеними в частині сьомій статті 137 Земельного кодексу України.

Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів:

а) заяву про участь у земельних торгах (додаток 1, 2);

б) юридичні особи - інформацію про найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України;

фізичні особи - копію довідки про присвоєння їм реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків).

Копії засвідчуються підписом особи, яка бажає взяти участь у торгах;

в) документ, що підтверджує сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків).

За інформацією щодо отримання в оренду водних об’єктів всі бажаючі можуть звертатися до відповідної сільської ради – якщо водний об’єкт розташований у межах населеного пункту, до департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації – якщо об’єкт знаходиться за межами населеного пункту (адреса : 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1, телефон 63-18-40).

За розширеним списком водних об’єктів, які знаходяться на території Уманського району та який буде періодично оновлюватися, а також за отриманням додаткової інформації звертатися до управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (м. Умань вул. Залізняка, 2а, кабінети № 321, 215, телефон 3-25-77).

Додаток 1. Заява про участь у земельних торгах для юридичних осіб-резидентів

Додаток 2. Заява про участь у земельних торгах для фізичних осіб (громадян України, іноземців та осіб без громадянства)

За інформацією управління агропромислового розвитку

Уманської райдержадміністрації