ЗАПРОШУЄМО НА РАЙОННЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі та гості Уманщини! З приємністю запрошуємо вас на відзначення головного свята країни – Дня незалежності, яке відбудеться 23 серпня 2019 року в смт Бабанка біля сільського будинку культури.

У програмі свята – хода у вишиванках, урочистості та насичена концертна програма за участі співачки Наталії Рудої (за сприяння народного депутата України А.Яценка).

У різноманітних локаціях кожен зможе знайти відпочинок собі до вподоби, підняти моральний дух, збагатитися новими знаннями про традиції і культуру нашого народу, збадьорити тіло, зарядитися оптимізмом та просто душевно поспілкуватися.

Зокрема, дітей та дорослих чекатимуть локації:

- український боді-арт

- смуга перешкод

- плетіння патріотичних браслетів

- майстер-клас із плетіння українського віночка

- майстер-клас із старовинного українського танцю

- співочий хепенінг

- театр мод

- презентаційні куточки від сіл Уманщини та ОТГ.

І звісно – виставка-продаж виробів народних майстрів, виїзна торгівля продуктами харчування та напоями.

Початок – о 10:00 год. Чекаємо на вас!