Соціальним працівникам нагадали правила надання домедичної допомоги

Дата: 02.09.2019 17:01

Фото без описуУманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України провела майстер-клас із надання першої домедичної допомоги для працівників територіального центру соціального обслуговування Уманської районної державної  адміністрації. Це вже не вперше  проводяться подібні навчання. Їх мета – засвоїти чіткий алгоритм дій при наданні допомоги.

Під час навчання голова міськрайонної організації Червоного Хреста Валентина Чорна розповіла про пріоритетні напрямки діяльності Товариства, зокрема, про підготовку населення з надання першої домедичної допомоги.

Соціальні працівники відпрацювали реанімаційні заходи при зупинці серцевої діяльності і дихання, переломах кісток, опіках, кровотечах, раптових захворюваннях.

Слухачі  мали змогу практично вдосконалити навички на тренажерному манекені, накласти імобілізаційні пов’язки, імпровізовані шини.

Директор територіального центру соціального обслуговування населення РДА Наталія Кицик зазначила, що подібні майстер-класи проводитимуться спільно з міськрайонною організацією Червоного Хреста і надалі. Адже своєчасне надання першої допомоги для підопічних терцентру – самотніх людей літнього віку – рятуватиме життя.

Навчаймося надавати допомогу своєчасно!

Прес-центр Уманської МРОТЧХ