Освітян Уманщини привітали з професійним святом

Дата: 02.10.2019 17:07

У першу неділю жовтня, що цьогоріч припадає на 6 число, своє професійне свято відзначають працівники галузі освіти. Праця вчителя в усі часи була в пошані, адже покликана нести людям найголовніше багатство – знання.

З нагоди цього дня 1 жовтня в актовому залі Уманського національного університету садівництва відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, на якому зібралися керівники закладів освіти району, голови профспілкових комітетів, голови рад ветеранів педагогічної праці, завідувачі дошкільними навчальними закладами та ветерани педагогічної праці.

Із вітальними словами до освітян Уманщини звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький та голова районної ради Оксана Супрунець.

Зокрема, Сергій Петрович підкреслив важливість та значимість праці освітян: «Ви присвятили своє життя плеканню найдорожчого скарбу української держави – дітям. Тому День працівників освіти – це дійсно всенародне свято, яке символізує велику любов і повагу до праці Вчителя, Педагога, Наставника».

Особливо теплі слова привітань перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький адресував ветеранам педагогічної ниви та династіям вчителів. Він подякував їм за виховання не одного покоління жителів Уманщини, в які були вкладені знання, досвід, мудрість і частинка власної душі.

За сумлінну, творчу працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді, впровадження інноваційних технологій в освітній процес та з нагоди Дня працівників освіти почесними грамотами районної державної адміністрації були нагороджені: Карпова Світлана Володимирівна – вчитель біології Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради та Степовий Микола Іванович – вчитель математики та економіки Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради.

Почесні грамоти Уманської районної ради отримали: Дьяченко Людмила Анатоліївна – вчитель математики Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради; Горбатюк Лариса Леонідівна – вчитель фізики, заступник директора, вчитель фізики  Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради.

Водночас грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації були вручені:

1. Малюзі Ларисі Володимирівні вчителю англійської мови Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради;
  2. Миколаєнко Юлії Анатоліївні вчителю початкових класів Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради;
  3. Лєбєдєвій Людмилі Дмитрівні – вчителю української мови і літератури Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради;
  4. Декар Оксані Вікторівні – вчителю біології Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради;
  5. Степовій Надії Володимирівні – заступнику директора, вчителю математики Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради;
  6. Панченко Ользі Василівні – вчителю української мови Юрківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний  навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманської районної ради.

За активну та плідну співпрацю у сфері підготовки фахівців для аграрного сектору України подякою Уманського національного університету садівництва нагороджено начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бондаря Бориса Борисовича.

Також цього дня за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята подяки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Профспілки працівників освіти і науки України були вручені педагогам, які пішли на заслужений відпочинок:

1. Чиж Інні Григорівні ветерану праці відділу освіти Уманської районної ради;
  2. Дерев’янко Ніні Юхимівні ветерану педагогічної праці  Гереженівської  філії Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  3. Костенко Ганні Павлівні ветерану педагогічної праці Громівського навчально-виховного комплексу;
  4. Загребнюку Михайлу Михайловичу  ветерану педагогічної праці Краснопільського НВК;
  5. Мокровській Валентині Петрівні ветерану педагогічної праці Родниківського дошкільного навчального закладу;

Концертна програма урочистого заходу, підготовлена «вчорашніми» випускниками, а сьогодні вже студентами Уманського національного університету садівництва, подарувала «винуватцям» свята гарний настрій, масу задоволення та натхнення для досягнення все нових педагогічних вершин, виховання розумних і талановитих дітей Уманського краю.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації