Відбулося чергове засідання земельної комісії

Дата: 08.10.2019 16:30

8 жовтня перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький провів засідання комісії райдержадміністрації по вибору, вилученню (викупу) і наданню земельних ділянок.

ОСББ «Білогрудівка 1» подало заяву щодо надання згоди на розробку землевпорядної документації на прибудинкові території розташовані біля будинків №1, №3, №12 міста Умань Черкаської області. Питання розглядалось повторно і знову було перенесено на наступне засідання у звязку з неявкою заявника та неповним пакетом поданих ним документів.

Також комісія розглянула клопотання Оксанинської сільської ради про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Оксанина Оксанинської сільської ради Уманського району Черкаської області. Проект землеустрою розроблений ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» згідно рішення Оксанинської сільської ради № 23-6/VII. По цьому питанню було прийнято схвальне рішення, підготовлено відповідний висновок.