До України завітає Генсек НАТО

Дата: 17.10.2019 15:55

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг очолить делегацію північноатлантичної ради НАТО, яка відвідає Україну 30-31 жовтня.

Про це повідомив віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, повідомляє Радіо Свобода.

Делегація відвідає Київ та Одесу. У перший день делегація прибуде до Одеси, де зустрінеться з кадетами, відвідає кораблі і буде ознайомлена з ситуацією в Україні.

"Візит в Одесу буде невипадковим. Це політичний сигнал підтримки Військово-морських сил України і також це сигнал про ту велику увагу, яку приділяє Альянс ситуації в Чорному морі", – зазначив Кулеба.

Згодом рада НАТО вирушить до столиці, де зустрінеться з президентом Зеленським, головою Верховної Ради Разумковим та прем’єр-міністром Гончаруком.

"Ми надамо нашим партнерам максимально розгорнуту інформацію, тому що між нами існує достатній рівень довіри, щоб бути максимально відвертими, про те, що відбувається", - зазначив віцепрем'єр.

Візит завершить засідання комісії щодо євроінтеграції України.