У Дубівського НВК – новенький шкільний автобус

Дата: 17.10.2019 17:45

У колективу Дубівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – радісна подія: 17 жовтня йому передано новий шкільний автобус, який підвозитиме дітей із шести навколишніх сіл.

Щоб привітати колектив закладу, цього дня у село Дубова завітали перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, сільські голови сіл Дубова – Олександр Яцина, Рогова – Людмила Литвинюк, Вільшанка – Алла Усатюк, помічники народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова та Катерина Терещенко.

Автобус вартістю 1850 тис. грн було придбано шляхом співфінансування 50 на 50 з місцевого та державного бюджету. Виділенню коштів сприяв народний депутат Антон Яценко.

Перший заступник голови Уманської РДА Сергій Жорницький звернувся до дітей із проханням берегти цінний подарунок, побажав, щоб автобус працював довгі роки.

Колектив НВК навзаєм подякував владі за турботу. На честь події учні підготували невелику концертну програму із віршами, піснями і танцями.

102 школярів із сіл Коржова, Рогова, Острівець, Вільшанка, Вільшана Слобідка та Коржова Слобідка донині підвозилися до Дубівської школи старим, уже зношеним автобусом. Тож новому транспорту, який ще пахне фарбою, діти надзвичайно зраділи й одразу після символічного перерізування стрічки гайнули випробовувати сидіння і роздивлятися його зсередини.

Однією з важливих умов надання якісних освітніх послуг є наявність спеціалізованого транспорту. Новий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям надані всі умови, щоб комфортно діставатися до Дубівського закладу освіти для отримання знань.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА