Транспортний рух через міст у селі Вільшанка тимчасово буде обмежено

Дата: 18.10.2019 12:19

Черкаська обласна державна адміністрація видала розпорядження «Про тимчасову заборону руху транспортних засобів на ділянці км 13+180 - км 13+320 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241510 Бабанка - Коржовий Кут - Дубова - Острівець - Рогова в Уманському районі Черкаської області», враховуючи ордер на закриття руху на цій ділянці від 08.10.2019 № 1 та у зв’язку з аварійним станом штучної споруди.

Йдеться про міст у селі Вільшанка. Він буде перекритий із 25.10.2019 по 01.11.2020.

Державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ повинно облаштувати цю ділянку автомобільної дороги технічними засобами організації руху згідно з установленими вимогами та забезпечити їх належне утримання.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА