Жителям Уманського району надано грошову допомогу на дороговартісне лікування

Дата: 22.10.2019 16:58

22 жовтня керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк провела чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги жителям Уманського району за рахунок коштів районного бюджету.

Комісією було розглянуто дві заяви від жителів району щодо надання грошової допомоги на лікування.

Вивчивши матеріали справ, комісія винесла рішення – надати одноразову грошову допомогу на лікування дитині з інвалідністю, жителю села Родниківка Тишкевичу Нестору Валентиновичу в розмірі 10000 гривень. Також згідно порядку надання грошової допомоги людям, які пропрацювали більше 10 років в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Уманського району, 8550 гривень було виділено головному спеціалісту відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Вовченко Тамарі Миколаївні.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської  райдержадміністрації