Сергій Жорницький взяв участь у засіданнях комісій районної ради

Дата: 21.11.2019 17:21

21 листопада відбулися засідання постійних депутатських комісій та президії Уманської районної ради з метою підготовки питань до чергової сесії, яка відбудеться завтра. Участь у засіданнях взяв перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький.

На сесію виносяться 19 питань:

1.  Про внесення змін до районної програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Уманському районі на  2018-2019 роки.

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №37-1/УІІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

3.  Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради.

4.  Про затвердження передавального акту Уманської центральної районної лікарні до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради.

5.  Про затвердження Положення про Наглядову раду КНП «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради.

6.  Про формування складу Наглядової ради КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради.

7.  Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селища Уманського району.

8.  Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Уманської районної ради на 2020 рік.

9.  Про передачу Юрківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманської районної ради Черкаської області в комунальну власність Паланської ОТГ.

10.  Про передачу закладів загальної середньої освіти у комунальну власність Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

11.  Про передачу споруд та основних засобів в комунальну власність Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

12.  Про передачу приміщення рентген-кабінету в комунальну власність Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

13. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства  «Уманьрайрембуд» Уманської районної ради.

14. Про надання дозволу комунальному підприємству «Уманьрайрембуд» на передачу приміщень в оренду.

15. Про передачу сараїв в управління ОСББ  «Білогрудівка-5».

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Аполянка Аполянської сільської ради Уманського району Черкаської області.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Краснопілка Краснопільської сільської ради Уманського району Черкаської області.

18.  Про встановлення (зміну) меж села Оксанина Оксанинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

19. Про присвоєння рангу голові та заступнику голови районної ради.