Оголошення про проведення громадських слухань

У рамках підготовки до нового спільного проекту між Україною, Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком «Розвиток транс’європейської мережі», метою якого є покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці км 152+918 км 237+089, Державним агентством автомобільних доріг України підготовлено проект Рамкового документу з політики переселення (РДПП).

05 грудня о 11:15 годині в актовій залі Будинку рад (площа Соборності, 1, 4-й поверх) відбудуться громадські консультації за участі фахівців Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо проекту Рамкового документу з політики переселення (автодорога державного значення загального користування М-05 Київ-Одеса).

Запрошуються усі зацікавлені особи.