Лідером учнівського самоврядування став учень з Черкащини

Дата: 09.12.2019 17:15

У рамках Всеукраїнського Форуму лідерів учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху» відбувся Всеукраїнський конкурс «Лідер 2019». Честь Черкащини захищав представник Національної Ради Дітей і Молоді при Уповноваженому Президента з прав дитини Борислав Цимбалюк. Він же, за підсумками роботи журі конкурсу, став лідером-2019.

Про це повідомляє директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський. Хлопець набрав 81 бал з 85 можливих.

Конкурс відбувався у три етапи: на перший заочний етап було подано відеоролик «Чому Я»; у другому очному турі Борислав презентував проєкт «Я – патріот України»; третій етап конкуру мав завдання за дві хвилини презентувати вирішення проблеми екологічного, культурного чи соціального спрямування «Процвітання нашого краю у наших руках».

– Щиро вітаю найкращого лідера України з Черкащини, – відзначив головний освітянин області. – Учнівське самоврядування є важливою складовою формування нових лідерів, які своїм прикладом, проактивною позицією надихають інших, очолюють зміни.