Відбулося засідання містобудівної комісії райдержадміністрацій

Дата: 12.12.2019 17:17

12 грудня перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький провів засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.

На порядок денний виносилося одне питання: щодо надання дозволу на розробку детального плану території, яка розташована в адміністративних межах Ропотуської сільської ради за межами села Ропотуха для розміщення автозаправної газової станції.

На засіданні були присутні представник інвестора та сільський голова с. Ропотуха Олександр Затишняк. Вони зазначили, що автозаправка принесе користь населеному пункту у вигляді додаткових надходжень до бюджету та робочих місць. Тож члени комісії надали погодження на розробку детального плану території.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської РДА