Ніна Федотова із Уманщини отримала почесне звання «Мати-героїня»

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький вручив державну нагороду Федотовій Ніні Сидорівні у зв’язку з присвоєнням їй почесного звання «Мати-героїня».

Ніна Федотова проживає у селі Фурманка Уманського району.  Важко працюючи все життя у колгоспі, вона, водночас, зуміла народити і виховати пятеро синів. Як зазначено в нагородному листі, усі діти виросли гарними, добрими, гідними громадянами нашої Батьківщини. У сім’ї сини навчалися чесності, порядності, відповідальності, працьовитості і чуйності до людей. Тепер ці людські чесноти передають уже своїм дітям. Доля розпорядилася так, що всіх дітей Ніна Семенівна піднімала на ноги, давала раду, навчала життю самотужки, без допомоги чоловіка.

Перший заступник голови РДА Сергій Жорницький привітав Ніну Семенівну та подякував їй за достойне, самовіддане виховання дітей.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА