Черговий транспортний засіб зі зміненим ідентифікаційним номером

Дата: 16.12.2019 16:48

5 грудня до сервісного центру МВС міста Умань звернувся житель села Родниківки для перереєстрації свого автомобіля Mercedes-Benz 814D.

Під час огляду автівки експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номер кузова «мерседеса» нанесено не в умовах заводу виробника, а спеціальна дублююча табличка і взагалі відсутня.

Про встановлення вказаних невідповідностей було повідомлено поліцію Уманського ВП ГУНП в Черкаській області. Правоохоронці вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання.

Проводиться подальше розслідування.

ТСЦ №7142 РСЦ МВС в Черкаській області