Про зональні змагання з волейболу серед юнаків

Дата: 18.12.2019 13:10

14 грудня 2019 року відбулись зональні змагання з волейболу серед юнаків в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту.

Заявлені команди (14 команд) були розподілені на 4 зони. Зона А – с.Родниківка – Родниківська ЗОШ, Іванівська ЗОШ, Старобабанівська ЗОШ та Собківський НВК; зона Б – с. Кочубіївка – Паланська ЗОШ, Городецька ЗОШ та Кочубіївська ЗОШ; зона В – с. Бабанка – Бабанська ЗОШ, Сушківська ЗОШ, Доброводівський НВК та Косенівський НВК; зона Г – с. Ладижинка – Ладижинська ЗОШ, Дубівський НВК та Колодистенська ЗОШ.

Команди в зонах були розподілені методом жеребкування, змагання відбувались за коловою системою.

Результати наступні:

• Зона А (с. Родниківка): І місце –  Іванівська ЗОШ, ІІ – Родниківська ЗОШ, ІІІ – Собківський НВК, IV – Старобабанівська ЗОШ;
  • Зона Б (с. Кочубіївка): І місце – Паланська ЗОШ, ІІ – Городецька ЗОШ, ІІІ – Кочубіївська ЗОШ;
  • Зона В (с. Бабанка): І місце – Бабанська ЗОШ, ІІ – Сушківська ЗОШ, ІІІ – Косенівський НВК,  IV – Доброводівський НВК;
  • Зона Г (с. Ладижинка): І місце – Колодистенська ЗОШ, Дубівський НВК, Ладижинська ЗОШ.

Переможці зональних змагань (команди Іванівської, Паланської, Бабанської та Колодистенської ЗОШ) зустрінуться у фіналі 21 грудня 2019 року в Родниківській ЗОШ.

Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА