Обласна рада затвердила проект бюджету-2020 (фото)

Дата: 21.12.2019 10:46

20 грудня депутати обласної ради проголосували за проект бюджету на 2020 рік. Підтримали таке рішення 51 депутат.

Обрахований загальний обсяг обласного бюджету складає 2 мільярди 947 млн.грн, а видатки – 2,943 мільярди. Із проектом можна ознайомитися за посиланням.

Як інформує керівниця департаменту фінансів Наталія Кравченко, у складі бюджету:

– власні доходи загального фонду – 1 мільярд 200 млн.грн.,

– спеціального – 129 млн.грн.,

– базова дотація – 46 млн.грн.,

– додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 279 млн.грн.

– медична субвенція – 245 млн.грн.,

– освітня субвенція – 238 млн.грн.,

– субвенція на ремонт і утримання доріг – 734 млн.грн.

– інші субвенції з державного бюджету – 76 млн.грн.

Щодо розвиткової складової бюджету, то у проекті враховано:

– 734 млн грн. субвенції з державного бюджету на утримання та розвиток доріг та дорожньої інфраструктури,

– 21 млн. грн. коштів на фінансування природоохоронних проектів та заходів;

– 16 млн. грн. на співфінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку.

– 60 млн.грн. бюджету розвитку, який сформовано за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток системи екстреної медичної допомоги – 47, 5 млн грн., а також капітальних видатків по охороні здоров’я та культурі (200 тис.грн. на поповнення бібліотечних фондів Черкаської області та 399,8 – підписка періодичних видань обласних бібліотек).

Зауважимо, що згідно проекту бюджету передбачено фінансування на програму „Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові” в сумі 12 млн грн.

Нагадаємо, у Черкаському онкоцентрі провели першу успішну пересадку кісткового мозку. У планах – поглиблення роботи у цьому напрямку, аби скоротити лист очікування пацієнтів.