16 січня – День пам'яті кіборгів

Дата: 16.01.2020 15:18

16 січня, у День пам'яті кіборгів, перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький поклав квіти до могил загиблих учасників АТО/ООС з Уманщини.

Також долучилися заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін, сільські голови, працівники райдержадміністрації та районної ради, рідні загиблих Героїв.

Памятний день встановлений за ініціативою самих кіборгів – так українських солдатів прозвали сепаратисти, які були шоковані, що живі люди могли так довго і стійко боронити будови Донецького аеропорту.

Героїчна оборона аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

«Ми повинні шанувати пам'ять воїнів, які за мирне небо над нашими головами віддали найдорожче, що мали – свої життя. Маємо підтримувати їхні родини, їхніх батьків та бути надійним тилом для солдатів, які зараз бережуть наш спокій. Вічна пам'ять, вічна слава і честь захисникам України!» - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА