ДПС області про результати деклараційної кампанії-2019

Дата: 21.01.2020 11:36

За минулий рік черкащани подали 35 326 декларацій про майновий стан та доходи. Зокрема 6 861 особа подала декларації після граничного терміну (після 1 травня 2019 року). Задекларовано за минулий рік 2 777,6 млн грн доходів та визначено 75,9 млн грн зобов’язань по сплаті податку і збору. Про результати кампанії декларування доходів за 2018 рік розповів в.о начальника Головного управління  ДПС у Черкаській області Дмитро Таран.

Податкову знижку задекларували 5 056 осіб – до повернення підлягає 11,5 млн.грн. ПДФО.

Дмитро Таран звернув увагу, що з 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Також нагадав, що річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2020 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.