Полеглих за незалежність України Героїв АТО увічнили на меморіальному стенді

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький взяв участь у заході з нагоди відкриття меморіального стенду на честь загиблих в російсько-українській війні учасників АТО. Символічно, що це відбулося 22 січня – в День Соборності України.

На стенді, який знаходиться у місті Умань на Алеї слави, розміщені світлини дев’ятнадцятьох загиблих Героїв, із яких дев’ять – жителі Уманського району. Також біля фотокарток містяться QR-коди, за якими кожен бажаючий може дізнатися більше про життєвий шлях бійців.

Меморіальний обєкт буде нагадувати усім, хто живе на мирній території, про героїзм і мужність воїнів, завдяки яким над нашими головами не лунають постріли. Ми в боргу перед загиблими і мусимо навічно зберегти світлу пам'ять про них.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА