В області відбулося друге кущове навчання підготовки проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини-2023

У Золотоніському міському Будинку культури відбулось друге кущове навчання проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки. Участь у ньому взяли фахівці  Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів, міста Золотоноша.

Учасники ознайомились з метою розробки Стратегії розвитку області на період 2021-2027 роки та Плану її реалізації, цілями стратегії, можливими джерелами фінансування проектів та умовами подання проектів на конкурси для отримання фінансових ресурсів, а також щодо складових заповнення проектної заявки.

По завершенню директор Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало провела практичне заняття з написання проектної заявки до Плану реалізації Стратегії.

Наступні кущові навчання відбудуться у містах Звенигородка – 28 січня та Умань – 30 січня.