До порядку одержання пільговиками готівкових виплат на ЖК послуги внесли зміни

Дата: 29.01.2020 09:29

Фото без описуІз 1 січня цього року пільговики мають право в будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги – на відміну від попередньої змоги отримувати готівкові виплати, за умови подання заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального ( до 15 травня) сезону.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу в грошовій формі внесли зміни – відповідно до рішення Уряду. Йдеться про зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги в грошовій готівковій формі.

У Департаменті соціального захисту населення ОДА кажуть, що в разі звернення до органів соціального захисту населення зазначених категорій громадян та на підставі заяв, що подані до 25 числа місяця, пільга в готівковій формі виплачуватиметься з місяця подання заяви шляхом перерахування коштів на банківські рахунки громадян.

Із більш ніж 55 тисяч отримувачів пільг у січні 2020 року понад 8,5 тисячі осіб пільги нараховані в готівковій формі.

Тож, у Департаменті рекомендують звернутися до органів соціального захисту населення в разі бажання отримувати пільги готівковими коштами.