Очільниця району скоординувала роботу структурних підрозділів РДА

Дата: 11.02.2020 10:16

10 лютого голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк провела координаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади району.

Згідно порядку денного, були заслухані питання:

- про надзвичайні події минулого тижня;

- про виконання бюджету району;

- про стан санітарно-епідеміологічної ситуації в районі у 2020 році;

- про роботу Центру первинної медико-санітарної допомоги та стан будівництва нових амбулаторій;

- про роботу Уманської центральної районної лікарні та реалізацію проекту «Ангіограф».

Значна увага була приділена питанню виконання бюджету району та пошуку резервів його наповнення.  Тож за підсумками проведення наради Світлана Волошенюк доручила провести моніторинг в розрізі кожної сільської ради та зібрати вичерпну інформацію щодо сплати сільськогосподарськими підприємствами орендної плати за паї, провести аналіз основних показників роботи промислових підприємств району за 2019 рік та січень 2020 року, проаналізувати інформацію щодо стану заборгованості зі сплати пільгових пенсій по найбільших боржниках району та провести засідання відповідної комісії. Також з метою економії бюджетних коштів доручено вивчити питання альтернативного опалення Уманської центральної районної лікарні.

З метою недопущення розповсюдження туберкульозу серед дитячого населення було вирішено сформувати групу ризику, розробити заходи та провести туберкулінодіагностинку запланованих дітей від кількості наявних.

Окрім того, у зв’язку із впровадження системи ХАССП заплановано провести нараду з торгівельними закладами району.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА