Привітали ювілярку Рижавського стаціонарного відділення територіального центру

Дата: 21.02.2020 12:44

Фото без описуУже стало доброю традицією вітати ювілярів, підопічних Рижавського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району. 20 лютого привітання з нагоди дня народження приймала Яриш Ніна Григорівна. У цей день пролетіли її вісімдесят ювілейних років, а з ними – і непроста доля.

Ювілярку тепло привітали директор територіального центру Наталія Кицик, завідувач Рижавського стаціонарного відділення Наталія Соляник, працівники та підопічні стаціонарного відділення. Вони побажали пані Ніні міцного здоров’я, щастя й добра.

У свою чергу, Ніна Григорівна була  дуже  вдячна за привітання та приділену їй увагу і, як годиться, розділила між своїми гостями святковий торт, що стало гарним завершенням свята.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району