Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Соціальні працівники зібралися на нараду-навчання

Переглядів: 507

21 лютого з працівниками відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району проведено нараду-навчання.

У нараді взяли участь директор територіального центру Наталія Кицик, заступник директора територіального центру Тетяна Бондаренко, працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру.

В ході наради розглянуто основні положення Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII, який вступив в силу з 1 січня 2020 року. Також соціальним робітникам була надана методична допомога щодо орієнтовного часу, необхідного для виконання соціальної послуги догляду вдома, зокрема і на платній основі.      

Директор територіального центру Наталія Кицик акцентувала увагу присутніх на дотриманні трудової дисципліни та виконанні посадових інструкцій,  правильності оформлення та вчасності подання звітів, зазначила про навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району

 « повернутися до списку новин