З поклоном до Кобзаря

Дата: 06.03.2020 12:31

Фото без описуНапевне, кожна країна має свою видатну постать, яка є символом всього народного. Для нас такою постаттю, безумовно, є Тарас Шевченко. Він – це саме відображення  історії України, з її талановитими, проте обездоленими людьми, з її перемогами та невдачами,  з її неволею та врешті омріяною свободою.  9 березня цього року великому сину України виповнюється 206 років від дня народження. Саме виповнюється, адже особа Тараса Шевченка від нас відійшла. Його ідеї й досі актуальні, його твори люблять, вивчають, а внесок у розвиток України, національних ідей вважають безцінним.

З нагоди цієї річниці в селі Родниківка до пам’ятника генію українського народу, зачинателю української літературної мови, борцю за справедливість, духовному наставнику, талановитому поету і художнику з глибокою шаною поклали квіти перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, депутат районної ради Сергій Войченко, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк та працівники райдержадміністрації, працівники районної ради, сільський голова Руслан Яремчук та жителі села Родниківка.