Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення Декади правових знань

Дата: 11.03.2020 14:51

Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення Декади правових знань. З учнівською молоддю району центром було організовано ряд правоосвітніх заходів в навчальних закладах.

Зокрема, в Полянецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працівниками центру проведено тренінгове заняття на тему «Рівні права – рівні можливості». Основним завданням стало ознайомлення підлітків із поняттям гендеру, гендерними стереотипами, виховання засад гендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі.

Під час тренінгового заняття учні отримали корисну інформацію щодо гендерної рівності, переглянули презентацію із зазначенням понять «гендер», «стать», «гендерна рівність». Діти активно виконували завдання та вправи, долучились до обговорення проблемних питань.

По завершенню заняття діти дійшли до висновку, що гендерні стереотипи потрібно змінювати та долати, насамперед, у власній свідомості.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді