Черкасців інформуватимуть про особисті заходи з протидії COVID-19 через sms-повідомлення

Про особисті заходи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції жителів області інформуватимуть через текстові повідомлення. Розсилку здійснюватиме мобільний оператор «Lifecell» у межах співпраці з Черкаською ОДА.

У текстових повідомленнях інформуватимуть про дотримання заходів безпеки та правилиа гігієни, а також про безкоштовні цілодобові «гарячі лінії», зокрема 0-800-508-876, а також +38 067-809-31-54 та +38 050-420-13-56. За ними літні люди та особи із інвалідністю можуть звертатися за допомогою щодо закупівлі ліків чи продуктів харчування.

Нагадаємо, Черкаська ОДА підписала угоду про взаєморозуміння з компанією мобільного зв’язку  «Lifecell» 4 грудня торік. Вона передбачає співпрацю в реалізації концепції «Розумна область».