Голова Уманської РДА Світлана Волошенюк привітала з Великоднем підопічних терцентру

Дата: 16.04.2020 16:57

Великдень – світле свято, яке символізує перемогу добра над злом, торжество життя над смертю, спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі, зміцнитися духовно. Кожен у ці пасхальні дні має відчути підтримку від тих, хто поряд, наповнити серця радістю і надію на краще. Керівництво Уманського району подбало, щоб не залишилися без уваги і підопічні Рижавського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 16 квітня голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк та голова районної ради Оксана Супрунець завітали сюди з привітаннями і подарунками.

«Нехай частинка тієї радості, яку несе Воскресіння Христове, залишиться з вами на весь рік і підтримує в різних життєвих ситуаціях! Міцного здоров’я, хорошого настрою, наснаги, гармонії і затишку! Щиро вітаю вас з Великоднем!» - звернулася до підопічних відділення голова РДА Світлана Волошенюк.

Також кожному мешканцю стаціонарного відділення терцентру вручили смачний пасхальний набір.