Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулася позачергова сесія Уманської районної ради

Переглядів: 580

30 квітня була зібрана позачергова сесія Уманської районної ради, в якій взяла участь голова районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

Перше питання – про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, яке озвучив начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Коваленко. Зокрема, за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів спрямовано кошти на поточні освітні потреби (заробітна плата, придбання предметів та матеріалів) та на соціальний захист (територіальному центру для обслуговування самотніх непрацездатних громадян, на транспортні пільгові перевезення, санаторно-курортне лікування пільговиків).

За рахунок субвенції з державного бюджету на реформу „Нова українська школа“ виділено 100,516 тис. грн на придбання обладнання і предметів довгострокового користування; на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет виділено 731,286 тис. грн.

За рахунок залишку коштів медичної субвенції з державного бюджету 701,761 тис. грн спрямували на придбання медичного обладнання для приймально-діагностичного та екстреної допомоги згідно табеля оснащення Уманської центральної районної лікарні.

Також на сесії погодили питання:

- Про надання згоди на прийняття легкових автомобілів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Уманського району;

- Про звільнення директора комунального закладу „Малий груповий будинок” Уманської районної ради.« повернутися до списку новин