Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У Вільшаній Слобідці відремонтовано міст

Переглядів: 649

Міст через річку Медвежа у Вільшаній Слобідці позбувся статусу аварійного і повністю відкритий для проїзду транспортних засобів – ремонтні роботи завершено. Голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк оглянула результат та поспілкувалася з виконавцями робіт – ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ».

На мостові, зокрема, розширили проїзну частину й уклали її асфальтним покриття, укріпили береги, зробили стоки і барєрне огородження.

Як зазначила Світлана Волошенюк, міст у Вільшаній Слобідці давно потребував ремонту, тож за зверненням районної державної адміністрації Служба автомобільних доріг Черкаської області включила автомобільну дорогу загального користування державного значення Т-24-16 / М 12 / - Сушківка – Вільшана Слобідка – Рогова – Перегонівка на відрізку км 19 + 279 у план на 2020 рік. Вартість робіт складає майже 2,5 млн грн.

Є іще одна приємна новина – проект капітального ремонту мосту в селі Вільшанка пройшов експертизу, а отже незабаром буде оголошено тендер для визначення підрядника з виконання робіт і, власне, розпочнеться сам ремонт. Лагодження доріг в Уманському районі продовжується.

 « повернутися до списку новин